לקראת עונת 24/25 השלים המועדון את שיבוץ בעלי התפקידים והמאמנים במחלקת הנוער והאקדמיה
מחלקת הנוער עושה הכנות אחרונות לקראת העונה הקרובה והשבוע הושלם מבנה המחלקה:
מנהל מקצועי מחלקת הנוער: עופר פביאן
מנהל תפעול מחלקת נוער: עובד גבריאל
עוזר מנהל מקצועי: לירון גלאט
מנהלת מקצועית כדורגל בנות: שי שדה
מנהל אקדמיה בכפר גלים: אלון חרזי
מנהל בתי ספר לכדורגל: יוסי צרפתי
צוות קבוצת הנוער U19
מאמן ראשי - איתי מרדכי
עוזר מאמן - צדוק מלכה
מאמן שוערים - איתי זילפה
אנליסט הקבוצה – עומר שלום
פסיכולוג ספורט – תמיר בר
מאמן כושר - דן בממן
מנהל הקבוצה – יגאל לוי
פיזיותרפיסט ראשי-דן אדלסברג
מערך פיתוח גופני
ראש מערך פיתוח הגופני - גל יוסף וקנין
מאמני כושר: דן בממן, יניב ברנשטוק, ארד צור, תומר כהן, פז רון
מערך פיתוח מנטלי
ראש מערך פיתוח מנטלי – תמיר בר - פסיכולוג ספורט
צוות פסיכולוגי: יאיר דה יונג, מנור אוחיון
מערך אנליזה ווידאו
ראש מערך אנליזה - עומר שלום
צוות אנליסטים: שירה גת, רז מנדלוביץ', אלון כהן, אסיף לזימי
מערך אימון השוערים
ראש מערך אימון שוערים - איתי זילפה
מאמני השוערים: ג'אפר בדרן, עומרי עיב, מאור מלול, אליעד גרף
צוותי הקבוצות
מאמן קבוצת נערים א': אדריאן רוצ'ט
עוזר מאמן קבוצת נערים א': שלומי מלכה
מאמן קבוצת נערים ב': עידן יונה
עוזר מאמן קבוצת נערים ב': רביד יהלום
מאמן קבוצת נערים ג': רועי גוזלן
עוזר מאמן קבוצת נערים ג': בר אטיאס
מאמן קבוצת ילדים א': יורם בסר.
עוזר מאמן קבוצת ילדים א': עומר כהן
חטיבה צעירה
מנהלים מקצועיים בחטיבה צעירה: יניב לוגסי ותמיר פרידמן
מאמני קבוצת ילדים ב': עמנואל נתנאל ועידו ז'אן
עוזר מאמן קבוצת ילדים ב': אור צרור
מאמני קבוצת ילדים ג': לירן אהרון וואסים אבו שקארה
עוזר מאמן ילדים ג': דין סייף
מאמני קבוצת טרום א' (ישעיהו): רן ברק ואלירון חקמון
עוזר מאמן קבוצת טרום א' (ישעיהו): אסד טאהא
מאמן קבוצת טרום א' (יואל): שי סאלי
עוזר מאמן קבוצת טרום א' (יואל): אבישי שלום
מאמן קבוצת טרום ב': בני הרשקוביץ'
עוזר מאמן קבוצת טרום ב': אמיר שמלה.
מחלקת פיזיותרפיה ושיקום
פיזיותרפיסט ראשי - דן אדלסברג
פיזיותרפיסט - מור שמאי
ספורטתרפיסט - שחף הלמן
פרויקט פיתוח השחקן
אחראי פרויקט פיתוח השחקן - עידן יונה
מאמני פיתוח אישי: תמיר פרידמן, אלון כהן, רפי כהן, יורם בסר
צוותים תומכים נוספים
תזונאית - הדס ניקסון
מחלקת מדיה – וובה קרלין, שאדי חורי
מאמני טכניקה - מוריס לביא, ווילי בלטניקוב
סקאוטינג - רועי בוסיאן
מאמני קבוצת ספיישל אולימפיקס: אמיר שמלה, רונה סלם.
מנהלת אדמיניסטרטיבית - ליאת אטקינס
הנהלת חשבונות וכוח אדם - אושרית שושן
לוגיסטיקה - אשר בוהדנה וליאל עובדיה
תחזוקה וניהול מתקן - יגאל לוי